Petr Varaďa
jednatel

GSM: +420 737 166 199
TEL: +420 572 631 726
petr@vrata-portapro.cz 

Radmila Varaďová
fakturace a administrativa

GSM: +420 734 316 071
TEL: +420 572 631 726
radmila@vrata-portapro.cz

 

SPOLEČNOST PORTAPRO

 

Od samotného vzniku společnosti se specializujeme na prodej a montáž vratové a nakládací techniky v rámci České a Slovenské republiky. Navazujeme na předešlé zkušenosti s prodejem a montáží více než tisíce kusů vrat od českého výrobce TOORS.

Dlouhodobě uspokojujeme různé požadavky privátních i firemních zákazníků na sekční garážová vrata, sekční průmyslová vrata, rolovací vrata, rychloběžná vrata, protipožární vrata, skládací vrata, hangárová vrata, křídlová vrata a další.

Zařízení, které dodáváme, vám zajistí nejen reprezentativní vstup do objektu, ale také vám poskytne vyšší bezpečnost a pohodlí. Klademe důraz na vysokou kvalitu vrat, která má vliv na dlouhodobou bezporuchovou funkčnost. Veškerá garážová vrata jsou řešena přímo na míru tak, aby odpovídala potřebám zákazníka. Nejvyšší nároky na odbornost, zkušenost a neustálé vzdělávání našich montážních pracovníků ve spojení s nekompromisní kvalitou výrobků a komponentů považujeme za nezbytné předpoklady trvalého dosahování maximální spokojenosti všech našich zákazníků.

Nově nabízíme také realizaci hliníkových pergol.

 

Těšíme se na vaše poptávky a spolupráci s vámi.